Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego przygotowała dla nauczycieli preferencyjne warunki uczestnictwa w organizowanych przez siebie branżowych szkoleniach. Ponadto, pierwsza szkoła, która zgłosi chęć udziału w danym szkoleniu, otrzyma bezpłatnie jedno miejsce dla uczestnika.
Brak pracowników to jedno z głównych wyzwań branży hotelarskiej, na które wskazują uczestnicy comiesięcznych ankiet Izby. Z uwagi na sytuację, która staje się również barierą w powrocie turystyki do normalności, a także na tradycyjnie dobrą współpracę z sektorem edukacji, IGHP przygotowała dla nauczycieli i wykładowców przedmiotów związanych z szeroko pojętym hotelarstwem atrakcyjną ofertę cenową i zachęca do udziału w specjalistycznych branżowych szkoleniach, które organizuje cyklicznie w całej Polsce.
– Nasze szkolenia prowadzą doświadczeni i uznani eksperci. Wierzę, że przygotowane przez nas warsztaty wpiszą się w zainteresowania nauczycieli. Jesteśmy również otwarci na współpracę w szerszym zakresie tematycznym, by w przyszłości oferować dla instytucji oświatowych szkolenia „szyte na miarę” – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.
Nauczyciele oraz wykładowcy przedmiotów hotelarskich będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków uczestnictwa. Cena za udział w szkoleniu zostanie pomniejszona o rabat, jaki otrzymują członkowie Izby. Ponadto, pierwsza szkoła, która zgłosi chęć udziału w danym szkoleniu, otrzyma bezpłatnie jedno miejsce dla uczestnika. Zapisy już ruszyły.
Tematy szkoleń aktualnie organizowanych przez IGHP:
• „Sprzedaż i marketing w hotelarstwie”
• „Profesjonalny recepcjonista – kreator doświadczeń Gości i efektywny sprzedawca”
• „Revenue Management w dobie pandemii. Co się zmieniło?”
• „Informacja zarządcza w hotelu i standard USALI”
• „Zyskowna gastronomia hotelowa, kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) – cele czy drogowskazy?”
• „Skuteczny dialog z pracownikiem, czyli efektywne budowanie relacji zarządczych w hotelu”
Wśród prowadzących są eksperci, m.in. Anna Głąbińska, Kris Głąbiński, Karol Weber, Kamil Maroszek, Wojciech Fronczak, Urszula Kołtko, Cezary Sarnecki czy Jarosław Podniesiński.
Szczegółowe informacje o szkoleniach Izby oraz aktualny harmonogram spotkań można znaleźć na stronie internetowej www.szkoleniaIGHP.com